شما هم می توانید به نقد آثار کافکا بپردازید. تجربه خود را از خواندن و یا شنیدن آثار وی بیان نمایید، نقد شما می تواند هم به صورت صوت برایمان ارسال شود، و هم به صورت پیام.

همانطور که می دانید، نقد آثار کافکا بسیار تخصصی است، در نتیجه فرمی که برایمان ارسال می کنید باید دارای استاندارد های ادبی و همچنین نقطه مشترکی با خود اثر داشته باشد. تایپ اثر، تصویری از کتابی که خوانده اید، و ویرایش آن بر عهده خود شخص می باشد، و با توجه به این استانداردها، نقد شما بر روی سایت کافکا منتشر می شود.

نمونه نقد صحیح:

رمان قصر روایت مردی به نام «ک» است که وارد دهکده‌ای می‌شود که در بالاترین نقطه‌اش قصری قرار گرفته است. رییس قصر زندگی مردم دهکده را تحت نظر دارد ولی هیچ یک از مردم نه حق ورود و یا دسترسی به قصر را دارند نه می‌دانند که آنجا چه خبر است. نقد توسط: نگار نوشادی تاریخ انتشار: 29 سپتامبر 2020 |

چنانچه نقد شما به صورت صوت می باشد، آنرا در فرم زیر و یا به ایمیل سایت کافکا ارسال نموده، و اگر نقدتان به صورت متن و تصویر می باشد، فرم زیر را پر نمایید. همچنین در نظر داشته باشید، که علاوه بر پر کردن قسمت نقد در فرم زیر، می توانید فایل نقد را به صورت word ارسال نمایید.